HAKKIMIZDA

Amacımız

Doğanın bize sunduğu değerleri ne yazık ki nadiren yaşayabiliyoruz. Kalabalık, gürültülü, yorucu şehir hayatımıza; hasret kaldığımız ormanlardan, derelerden, kırlardan ve doğanın renklerinden, küçük bir nefes vermek istedik. Bunun içine; ahşabı, demiri, taşı, toprağı, bitkiyi, yani doğanın bahşettiği her materyali en doğal ve uyumlu haliyle ekledik. Üzerine sayısız mühendislik tecrübesi ve estetik bakış açımızı da ekledik. El değmemiş doğayı size sunamasak da, bir nefeslik yaşam alanları yarattık.

Ekibimiz

Firmamız 25 senedir inşaat ve peyzaj sektöründe kamu ve özel kurumlarda sayısız iş gerçekleştirmiştir. Peyzaj tasarım, projelendirme, uygulama konularındaki tüm çalışmalarımızda yapısal ve bitkisel materyalleri bir araya getirmek en önemli uzmanlık alanımız. Bu sebeple inşaat mühendisi, mimar, iç mimar, peyzaj mimarı ve teknikerlerden oluşan geniş  kadromuzla birlikte çalışıyoruz. Biz güçlü bir mühendislik ekibiyiz. Hayal ediyoruz. Hayata geçiriyoruz. Küçük yada büyük olsun tüm alanlarınızı hayal ettiğiniz peyzaja çevirmeyi taahhüt ediyoruz. Yıllarca biriktirdiğimiz, dokunduğumuz işlerle gurur duyuyoruz.

Neler Yapıyoruz

Gerçekleştirdiğimiz projelerde; otomatik sulama sistemi ve  aydınlatma tesisatı kurulumları, süs havuzları, pergola, oturma grupları, yürüme yolları, spor sahaları ve sayısız kent mobilyası tasarım ve uygulaması yer almaktadır. Bu sebeple yapacağımız tüm işlere bakış açımız;  doğru teknik ekiple, doğru altyapıyı oluşturarak işe başlamak ve yapılan işin uzun yıllar aynı konforda kullanımını sağlamaktır. İkinci önemli husus ise yapılan işin; kaliteli ve uzman ekiple bakımını yaparak sürdürülebilirliğini sağlamaktır. Bu ilkelerle yapmış olduğumuz park, rekreasyon alanı, site ve ev bahçeleri, okul bahçeleri, spor sahaları ve nice uygulama alanı uzun yıllardır aynı kalitede hizmet vermeye devam etmektedir.

Mimarlığın, peyzaj alanları yaratmak için olmazsa olmaz olduğunu, peyzaj mimarlığının bu gereksinimden doğduğunu bilmenizi isteriz. 25 yıldır, bilimin,sanatın ve tecrübenin ışığında, tasarım ve uygulama yapıyoruz. İşlerimizi; dayanıklı, estetik, çağdaş ve ekonomik olması ilkeleriyle hayata geçiriyoruz. Yaptığımız nice işten sığdırabildiğimiz küçük bir kısmı sitemizde görebilirsiniz.